سرویس مهلت بازگرداندن ۷ روزه فروشگاه اینترنتی صنایع دستی ایران “ویدویست”

ویدویست با همکاری تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاها بعد از تحویل به مشتری در صورت مغایرت مشخصات درج شده در سایت با کالای ارسال شده، خریدار حق بازگرداندن محصول را به مدت ۷ روز بعد از تحویل داشته باشد.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی صنایع دستی ایران “ویدویست” کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏ات فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی‌‏شود.

برای استفاده از سرویس تضمین مرجوعی ۷ روزه فروشگاه اینترنتی صنایع دستی ایران “ویدویست” ، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط فروشگاه اینترنتی صنایع دستی ایران “ویدویست” دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در فروشگاه اینترنتی صنایع دستی ایران “ویدویست” به اتمام برسد، و فروشگاه اینترنتی صنایع دستی ایران “ویدویست” امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

درصورتی که تأمین کننده، کالا یا خدمات دیگری غیر از موضوع معامله‌ یا تعهد را برای مخاطب ارسال نماید، کالا و یا خدمات ارجاع داده می‌شود و هزینه ارجاع ‌به عهده تأمین کننده است.